عصبانی ام!

من نه آدم اهل فکری ام، نه روشنفکرم، نه عارف و خیر و بخشنده ام... و نه هیچ چیز دیگه ای که متکلفانه بخواد بر روی من چسبانده بشه و من رو از خودم، بودنم .. منِ من دور کنه. تو رو به خدا دست از سر من بردارید. من یک آدمم با همین حب و بغضهای معمول همه آدمهای معمولی... بعضی چیزها و آدمها رو دوست دارم و بعضی رو نه .... بعضی چیزها و آدمها رو می تونم تحمل کنم و بعضی رو نه... من همین‌ام! گناه من نیست اگر دوستش ندارید.

من با همین بودنم خوشم ... سالهاست با همین من مزخرف زندگی کردم و نمی تونم یا اصلا نمی خوام که بتونم دست ازش بردارم. اگر هم لازمه تغییری توش داده بشه که حتما هست باید در درون خود اون منه بجوشه ... نه اینکه مطابق سلیقه دیگران رنگش بزنم. شما هم می تونید برید آدمهای اهل فکر و عارف و بخشنده ای رو که به دنبالش هستید پیدا کنید!    

/ 5 نظر / 33 بازدید
خاطره

سلام رفیق[گل]....من اینجا فقط برای خود خودت کامنت می ذارم . حالا نیییدونم....کی دنبال چی می گرده؟

معصومي

با سلام با بحث چرا زن نصف مرد ارث ميبرد در خدمتتان هستم .. .. هر چند كوتاه لطف كنيد نظري انتقادي داشتيد بيان كنيد تا در اسرع وقت پاسخ ارائه شود . لطفا مطلب ارائه شده رو تا اخر مطالعه نمائيد و نظرتان را بيان كنيد

غزل

اگر غیر از این بودی دروغین می شدی و باور نکردنی. اصلا مگر می شود که آدمی ادعا کند که چیزی غیر از آدم است؟...... تو باید هم بخندی و هم گریه کنی، عصبانی شوی و آرام بگیری، ببخشی و کینه بورزی. با هر دوی این صفات متضاد است که هر کدام معنا می گیرد وگرنه هر یک به تنهایی دیگر معنایی پیدا نمیکند. کی گفته که آدمهای اهل فکر عارف و بخشنده خالی از غرایز انسانی بوده اند؟ اگر احساسات و هیجانات ما تغییر نکنه عروسک پوست و گوشت و خونداری بیشتر نیستیم... چقدر خوبه که عصبانی هستی این خودش یک تغییر حاله تغییر نمی گذاره که وجود ما بگنده حتی آب زلال هم از سکون بو می گیره و کدر می شه. از احساساتت فرار نکن، اونها رو توی نطفه خفه نکن. کی به تو گفته که باید همش مثل قهرمانها باشی؟ و همش مواظب افکار و عواطف و حرفهات باشی؟ اجازه بده این احساسات خاکی و زمینی هم بعضی وقتها به سراغت بیان. یاده نره سیمای عزیزم که ما فعلاً مهمان همین کره خاکی و زمینی هستیم.

فرزاد

دربست مخلصتم سیما خانم. منم اگه کسی بهم بگه روشنفکری احساس می کنم فحش خواهر مادر بهم داده. آز این وصله بیزارم چون از روشنفکری به سبک ایرانی بیزارم. روشنفکری به سبک ایرانی یعنی کم دانستن و تظاهر به دانایی کردن و حساب خود رو از عوام جدا دانستن در عین جهالت!