هفت رخ فرخ ایران

قابل توجه هموطنان و علاقه مندان ساکن بریزبن فیلم هفت رخ  فرخ ایران روز شنبه 5 آوریل در دو سانس به زبان فارسی و انگلیسی نمایش داده می شود.

هفت رخ فرخ ایران

زمان: 3 بعد از ظهر به زبان انگلیسی و 5/4 بعد از ظهر به زبان فارسی

مکان: دانشگاه گریفیث واقع در شماره 16 Russel St، در South Bank 

بهای بلیط 5 دلار برای هر نفر می باشد. برای تهیه و رزرو بلیط با آقای وزیرزاده به شماره تلفن 0411121280 تماس حاصل فرمایید.

/ 6 نظر / 11 بازدید
حسینا

اون کانگوروهای عاشق و ببین اون گوشه [نیشخند][زبان]

رضا

سلام با عرض پوزش یکم پشت سرتون تو آخرین نوشته ام( انرژی مثبت) غیبت کردم...

هاپوتی

سلام. عجیبه. ببین اینجا رو http://www.skyofaustralia.com/smf/index.php?topic=300.msg2569#msg2569 چرا این چیزا رو در موردت نوشته؟ من که اینجا چیزی نمیبینم؟! تاریخ اون مطلب هم که مال 28 فروردین 1387 هست. پایین صفحخ یکی هم ادرس وبلاگ منو داده!!!! من که اصلا سر در نیاوردم.

ُسیما

سلام. حداقل اتفاق مبارکی بود برای یافتن و دیدن وبلاگ شما. [لبخند]

ُسیما

سلام آقا رضا از اینکه نوشته ام به قول خود شما مولد انرژی منفی بود متاسفم. به خوبی اون روزها رو به خاطر میارم و می دانم چقدر لحظات سنگینه و کنده شدن سخت. اما مستقل از این بخث انرژی منفی و ...می خوام از صمیم قلب بگم من زندگی در اینجا رو تجربه بسیار مثبت وشاید لازمی حداقل در زندگی خودم یافتم. این رو نه برای دلداری شما که تمام احساسات و نظرات من در آن یک پست خلاصه نشده. به هر حال هر کس به زندگی به نوعی نگاه می کنه و رضایتش رو در چیزی می بینه. به نظر من مهمتر از همه اینه که با خودمون صادق باشیم و ببینیم از زندگی چی می خواهیم. امیدوارم شما هم به همه انچه که می خواهید که یکیش احتمالا آمدن به این سرزمین بسیار زیباست برسید. شرمنده تلاش کردم این کامنت رو در وبلاگتون بگذارم نشد که نشد.

رضا

سلام ممنونم.من هم امیدوارم که باعث کدورت خاطر نشده باشم.از مطالبتون استفاده می کنم. در ضمن به وبتون لینک دادم. ارادتمند.