کمک کمک کمک

سلام دوستان

 

شاید یکی از دغدغه هایی که شما هم مثل خیلی از کسانی که از چنین فرصتی برخوردار شدهاند و به خارج از کشور آمده اند این باشد که دیگر نمیتوانند به جامعه  و کشور خود خدمت کنند. یکی از راههایی که ممکن است در این امر راهگشا باشد کمک به ایران و به ویژه به کودکان ایران باشد. همه میدانیم که در ایران نیاز به کمک، مادی و معنوی بسیار زیاد است و در عین حال برای ما که در خارج از کشور  زندگی می کنیم و درآمد دلاری داریم براوردن این نیاز به مراتب آسانتر.

 

در همین راستا 2 پروژه با کمک و یاری شما دوستان انجام شد. اولین آن که در  جولای سال جاری به مبلغ 496400 تومان بود به بچه های آسیب دیده در آتش سوزی مدرسه مرودشت کمک شد. از همین قبل دست پریسا طاهری که در آتش سوزی هر 5 انگشت دستش کاملا به هم چسبیده بود و قادر به نوشتن نبود عمل شد و همچنان این پروژه ادامه دارد.

http://www.irancharity.ir/2008/07/post_14.php

 

پروژه بعدی که همین ماه باز هم به کمک و یاری گروهی از دوستان انجام شد به مبلغ 615000 تومان برای کمک به هادی برای انجام عمل کلیه پرداخت شد (http://www.irancharity.ir/2008/09/post_19.php). هادی به زودی در بیمارستان لبافی نژاد عمل خواهد شد.

 

بر آن شدیم که به جای آنکه به صورت پروژه ای و افتان و خیزان کمک کنیم فعالیتهایمان را استمرار داده و به طور مرتب و پیوسته این کمکها را ارسال کنیم. به همین منظور در تلاش هستیم که یک گروه از دوستان علاقه مند دور هم جمع شده و در قالب یک NGO با تمرکز بیشتر بر کودکان نیازمند اعم از کودکان بی سرپرست یا بدسرپرست و  همچنین امر ادامه تحصیل به فعالیت بپردازیم. از شما دوست عزیز هم خواهش می کنم که به این گروه بپیوندید و با پرداخت ماهانه حداقل 10 دلار عضوی از ما شوید. 10 دلار برای هر یک از ما مبلغی بسیار ناچیز است اما این 10 دلار می تواند کلیه ای را پیوند دهد، دستی را قادر به نوشتن کند و یا کودکی را به زندگی برگرداند....  باور کنید.

 

یکی از موانعی که غالبا بر سر راه این فعالیتها همواره وجود دارد مساله اعتماد و اصمینان خاطر از رسیدن کمک به دست نیازمند است. به همین منظور ما بر آن هستیم که این کمکها کاملا به طور مستقیم و بدون دخالت واسط باشد. در حال حاضر 3 منبع برای ارتباط با نیازمندان وجود داره که هر 3 گروه غیر دولتی فعال داخل ایران هستند که ارتباطات نزدیکی با آنها وجود دارد. همچنین هیچ محدودیتی وجود نداشته و اگر شما هم نیازمندی را در ایران می شناسید می توانید به ما معرفی کنید و این کمک را شخصا برای آنها ارسال کنید.

 

از همه شما خالصانه خواهش می کنم اگر برایتان مقدور است به گروه ما بپیوندید و ما را در این راه یاری کنید.

/ 1 نظر / 21 بازدید
رویا شیرازی

30عکس : بزرگترین گالری عکس پارسی از شما دعوت می کنم که به بزرگترین گالری پارسی سری بزنید و آن را به تمام دوستانتان معرفی کنید. همه روزه با بهترین و جدیدترین تصاویر از... هنرمندان، فیلم ها، طبیعت، حیوانات، انسان ها و ... عکس هایی که تا به حال هیچ جا ندیدید! www.30AX.com