دوستان همدل

باور کردنی نیست ولی دارم دوستان واقعی بین خارجیها پیدا می کنم. حس می کنم حسابی دوستشان دارم و هنوز دور نشده دلم براشون تنگ شده.

سوفیای عزیزم که می دونم هرگز این سطور رو نخواهی خواند، بسیار دوستت دارم. حس عجیب خواهرانه ای نسبت بهت پیدا کردم. عجیبه این دوستی دو ماهه، نه تو درست می تونی انگلیسی حرف بزنی و نه من... اما چه خوب می فهمیم همدیگه رو. تصدیق دوباره همدلی از همزبانی بهتره. امیدوارم خوب و خوش ببینمت. شادتر از این بار.

و دمیان.. دمیان. کل مدت زمانی که با هم گذروندیم از چند ساعت تجاوز نکرد. بسیار بسیار دوستت دارم. بیشتر از خودت، ایمانت رو و عشقت رو. کجا می شه عشقی پاکتر از عشق تو پیدا کرد حتی اگر به یک زن متاهل مسلمان باشه. قصه عجیبی است و چقدر عاجزیم ما از قضاوت.  بهترین ها رو برای تو و رها از خدا آرزو می کنم. رهایی رها رو پیش از هر چیز.

 

پی نوشت: دارم تغییر می کنم به گمانم. چه تغییری خدا ره محمد رحم کنه. نیشخند

/ 3 نظر / 22 بازدید
نعنا

خوش به حال سوفیا[نیشخند]ایشالا یه عالمه از این دوستا پیدا کنی[چشمک]

رامین

با سلام خدمت همه عزیزان نظر به نیاز برای همدلی و هماهنگی برای کسانی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا دارند و مایل به استفاده از تجربیات دیگران دارند توسط دوست خوبم مصطفی پیشنهاد برگذاری دومین گردهم آیی دوستانه و صمیمی خانوادگی مهاجران صورت گرفت . این گردهم آیی ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۱۸ مرداد ۸۷ در محل پارک لاله انتهای بلوار آب و برق ( هفت تیر ) شهر مشهد انجام خواخد گرفت . البته خواهشمندیم از همراه داشتن افرادی که تصمیم به مهاجرت ندارند و یا برنامه های سیاسی دارند در این جمع خودداری فرمایید تا خدای نکرده اساعه ادبی به حضور خانواده های عزیز بوجود نیامده و جمع شادی داشته باشیم . محل قرار داخل پارک جنب کیوسک کتاب خواهد بود. از آنجا که تخمین درستی از تعداد عزیزان موجود نیست همراه داشتن وسایل پذیرایی به عهده خود عزیزان خواهد بود . این جمع شامل افرادی که تصمیم دارند ولی هنوز اقدام نکرده اند هم خواهد بود. با تقدیم احترام. با تقدیم احترام کلوپ مهاجران

mitra

salam sima joon,khoobeeevamehrabanee az vojoode zeebaye khodet sarcheshmeh meeghere. baz che ghadr nazee ke faghat az deegharan taref meekonee. ma ham khaylee dostet dareem:)